EN YENİLER

Şirketimiz 1990 yılında kurulan ve erkek giyiminde PANTOLON, takım elbise grubu kaban-mont ve kravat sektöründe her yıl kreasyonunu yenileyerek iddialı bir konuma gelmiştir. Kendi fabrikasında hazırlanan ürünlerini Türkiye’nin her ilinde bayilik vasıtası ile, dış ticaret pazarında ise 88 ülkeye ihracat yapmakta olup, her geçen gün yenilenen ve çoğalan kreasyonu ile uluslararası bir marka olma yolunda büyük atılımlar yapmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında her yıl daha da artan bir talep ile birlikte “PERPANT”markalari icin kullanılan en kaliteli kumaşları kullanarak pantolon, palto, mont ve takım elbise gurubu aylık 100.000 adet aralıksız üretim kapasitesi bulunmaktadır. BEYŞAH GRUP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.  hem yurt içi hemde yurt dışı pazar alanlarında her geçen gün adını ve kalitesini duyurmaya devam ediyor.

Ticari İletişime İlişkin Açık Rıza

Şirketimiz Beyşah Grup Hazır Giyim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. (“PERPANT Pantolon”) tarafından aşağıda belirtilen faaliyet ve amaçlarla sınırlı olarak, bizimle paylaştığınız ve ileride güncelleyeceğiniz; İletişim numarası, e-posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet, ad soyad, lokasyon, alışveriş geçmiş ve alışkanlıklarınıza ilişkin kişisel verilerinizin işlenebilmesi Aydınlatma Metninde belirtilen alıcı gruplarına aktarılmasına ilişkin açık rızanızı talep etmekteyiz.

Açık Rıza Talep Edilen Veri İşleme Amaç ve Faaliyetleri:

Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin;

Bu kapsamda; söz konusu kişisel veri işleme ve aktarma faaliyetlerine bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?
Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

Yukarı Çık