Kategori
Fiyat Aralığı

Slim Fit

43 ürün listeleniyor

Filtrele

BEYŞAH GRUP 1996 yılında yönetim kurulu başkanı ÖMER BEYHAN tarafından kurulmuştur.Kendisini süerkli geliştirmekte ve sektördeki hizmet kalitesini her geçen gün arttırmakta olan BEYHAN,yüksek bir enerji ile özverili bir şekilde çalışmakta ve geleceğe yönelik iş hacmini arttırmayı amaçlamaktadır. şirket olarak,çalışanları, ortakları,müşterileri,ürün ve hizmet tedarekçilerinin oluşturduğu sosyal paydaşaları ile BEYŞAH GRUP, kurumsal ve sosyal sorumluluklarnın bilincindedir. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda yeni fırsatlar oluşturmak için çaba harcamakta ve alanında öncü bir role sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. BEYŞAH GRUP, dünya çapında hizmet sağlayan PERPANT markası ile pantalon sektöründe kaliteyi uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaktan gurur ve onur duymaktadır.

Ticari İletişime İlişkin Açık Rıza

Şirketimiz Beyşah Grup Hazır Giyim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. (“PERPANT Pantolon”) tarafından aşağıda belirtilen faaliyet ve amaçlarla sınırlı olarak, bizimle paylaştığınız ve ileride güncelleyeceğiniz; İletişim numarası, e-posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet, ad soyad, lokasyon, alışveriş geçmiş ve alışkanlıklarınıza ilişkin kişisel verilerinizin işlenebilmesi Aydınlatma Metninde belirtilen alıcı gruplarına aktarılmasına ilişkin açık rızanızı talep etmekteyiz.

Açık Rıza Talep Edilen Veri İşleme Amaç ve Faaliyetleri:

Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin;

Bu kapsamda; söz konusu kişisel veri işleme ve aktarma faaliyetlerine bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?
Pratik E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

Yukarı Çık